Zapraszamy do aktywności na Forum Pasażera. Twój lot został odwołany lub opóźnił się? Opisz sytuację i podziel się swoim doświadczeniem związanym z uzyskaniem odszkodowania za lot.

 

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Opóźniony lot Wizzair (W6)

Dzień dobry,w sierpnia ubiegłego roku podróżowałem ze znajomymi z Gdańska do Tibilisi liniami Wizzair lot w61729. Czekaliśmy na przylot samolotu, żeby polecieć do Gruzji. Wylądowaliśmy w Gruzji po 3 godzinach od planowanej godziny. Warunki pogodowe były dobre. Wizzair odmówił wypłaty odszkodowania. Czy jest szansa na odszkodowanie?

Kiedy miał miejsce lot?

24 sierpnia 2019

Panie Adamie, odszkodowanie przysługuje, wygraliśmy sprawę w sądzie przeciwko Wizzair dotyczącą tego lotu. Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Opóźniony lot W61021 z Katowic do Mykonos w dniu 1 września 2020 r. i 29 września 2020 r. został opóźniony z przyczyn zależnych od przewoźnika. Pasażerów zachęcamy do wypełnienia formularza.

Opóźniony lot W61022 z  Mykonos do Katowic w dniu 1 września 2020 r. i 29 września 2020 r. został opóźniony z przyczyn zależnych od przewoźnika. Pasażerów zachęcamy do wypełnienia formularza.