fbpx

Zapraszamy do aktywności na Forum Pasażera. Twój lot został odwołany lub opóźnił się? Opisz sytuację i podziel się swoim doświadczeniem związanym z uzyskaniem odszkodowania za lot.

lub Zarejestruj aby założyć posty i tematy.

Opóźniony lot Wizzair

Dzień dobry,w sierpnia ubiegłego roku podróżowałem ze znajomymi z Gdańska do Tibilisi liniami Wizzair lot w61729. Czekaliśmy na przylot samolotu, żeby polecieć do Gruzji. Wylądowaliśmy w Gruzji po 3 godzinach od planowanej godziny. Warunki pogodowe były dobre. Wizzair odmówił wypłaty odszkodowania. Czy jest szansa na odszkodowanie?

Kiedy miał miejsce lot?

24 sierpnia 2019

Panie Adamie, odszkodowanie przysługuje, wygraliśmy sprawę w sądzie przeciwko Wizzair dotyczącą tego lotu. Zapraszamy do wypełnienia formularza.

Oferuję dopłaty do odszkodowań:

Odkupię kosztorysy za szkody OC i AC prześlij mi kosztorys a powiem ile mogę za niego zapłacić.

Zadośćuczynienie za wypadki śmiertelne do 20 lat wstecz dla członków rodziny, obrażenia osobowe - szkody osobowe, itp.

Oferuję pomoc prawną w wywalczeniu należności za nieterminową likwidację szkód komunikacyjnych między innymi:

- Kiedy wypłata pieniędzy nastąpiła po 30 dniach od zgłoszenia szkody bez wcześniejszego poinformowania ( bez wysłania 30 stki),

- Jeśli wypłata za pojazd zastępczy nastąpiła po terminie 14 dni od wysłania dokumentów do ubezpieczalni ( jeśli wiemy że dokumenty faktycznie dotarły). Towarzystwo Ubezpieczeniowe ma obowiązek rozliczyć dodatkowe koszty w terminie 14 dniowym oraz do tego dnia mamy otrzymać pieniądze na konto. .

Jeśli masz wątpliwości czy szkoda jest zlikwidowana nieterminowo zadzwoń do mnie lub masz inne pytania chętnie na nie odpowiem.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam tel 668 810 547 OLEK